"Wieloletnia historia i dziedzictwo marki Schweppes sięga ponad 235 lat. Obecnie znak towarowy oraz komercjalizacja należą do różnych firm na całym świecie. Schweppes International Limited, spółka należąca do Suntory Beverage & Food Ltd, jest właścicielem znaku towarowego Schweppes® i powiązanych z nim firmami w następujących krajach: Andora, Austria, Belgia, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Węgry, Włochy, Lichtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, San Marino, Słowacja, Hiszpania, Szwecja i Szwajcaria

Passion Smash przepis

Udostępnij ten przepis

Smak: Indian Tonic

Napój

1

Składniki

  • 200 ml Schweppes Indian Tonic
  • 2 truskawki
  • Pół kiwi
  • 1 marakuja
  • Kruszony lód

Rodzaj szklanki: Long drink

Mocktail

Sposób przyrządzania

Pokrój truskawki i kiwi na cienkie plasterki, i umieść je razem z miąższem marakui w szklance. Zostaw jeden plasterek do dekoracji. Zgnieć owoce na dnie szklanki, aby uwolnić ich smaki. Jeśli nie masz rozgniatacza, możesz użyć spodu drewnianej łyżki. Wlej zmieszane owoce do szklanki. Dodaj pokruszony lód i dopełnij Schweppes Indian Tonic. Podawaj z ostatnim plasterkiem owoców na krawędzi, aby nadać napojowi letniego smaku!

Passion Smash indian-tonic Mocktail Napój przepis | Schweppes

Dekoracja

Udekoruj wybranym plasterkiem owocu.

Porady

Przed użyciem schłódź szklankę, wypełniając ją lodem. Opróżnij szklankę przed napełnieniem jej drinkiem. Możesz ją również schłodzić w zamrażarce.

Ocena

Schweppes Passion Smash przepis
Oceniono 3/5 w oparciu o 10 recenzji